Září 2013

Manga a její konec

24. září 2013 v 20:52
Nesnáším, když mi skončí manga.
Víc nesnáším, když mi skončí manga, kterou miluju.
A o to víc nesnáším, když mi skončí manga, kterou čtu jako vycházející dlouho a skončí.

Je to tady.
Kaichou wa maid sama
mi skončilo. Fajn. Budu to rozdejchávat hodně dlouho. Usui je hot i jako adult a Yukimuru byste pomalu ani nepoznali.
Nerozumněla jsem ničemu, ale zároveň i rozumněla. Jestli mě chápete. (Taky jsem zatím zkoukla jen čínskej raw).

A otázka na vás. Nedoporučili byste mi nějakou shoujo mangu?

Diabolik Lovers - První dojem

20. září 2013 v 22:43 Anime - První dojem
Nová rubrika. Většinou se na nová anime téměř hned po vypuštění do světa nekoukám, ale tak proč nezkusit něco jiného, že? Takže jdeme na to!

Jedná se pouze o první dojem z prvního dílu. Názor se může po shlédnutí celého anime lišit.

Název:Diabolik Lovers
Počet epizod:12
Délka prvního dílu:15 minut
Sezona:Podzimní

O čem to je:
Komori Yui je pozitivně smýšlející dívka, kterou trápí nadpřirozené jevy a vidiny duchů. V druhém ročníku na střední škole se rozhodne přejít na jinou - do večerní školy, a to vše kvůli otcově práci. Povídá se, že mezi místními studenty žijí upíři a Yui je právě ta, co skončí mezi šesti z nich.

Pitevna:
Pokukovala jsem po tom už co jsem viděla leták podzimní sezóny. Připomínalo mi to Vampire Knight a co si budem nalhávat. Sice bych se na VK znovu už nepodívala, ale i tak je to má srdcovka, takže tohle jsem musela aspoň zkusit. Po přečtení popisu vlastně očekáváte něco úplně jiného. Roztomilou blondýnku (a bohužel asi i tupou) pustí do domu přísavek aby se stala nevěstou. Ale pro koho? Asi se dozvíme v dalších dílech. Animace je velmi příjemná. Nejvíce mě zaujaly oči. Co se týče postav tak mi je nejvíce nesympatická hlavní hrdinka, což bude asi největší kámen úrazu. Jako jo, asi do upířin patří vypatlaný hrdinky. Dále nám díl představil i několik bratrů (omlouvám se, ale nejsem si schopna zapamatovat jména, tak snad mne omluvíte), kteří vypadají samozřejmě dokonale, ale příjde mi, že nám trochu podstrkávají toho jednoho. Tichý, přenádherný oči, do kterých byste se mohli dívat hodiny, sluchátka v uších a chladný. Chňo.
V celém díle se prakticky utíká. Holka pomalu zjišťuje, že tam není nejspíš v bezpečí, ale kluci si přece nenechají utéct večeři. Olizující krk a tesáky? Nabídli nám toho spousta a někoho tím potěším, někoho třeba zase ne, ale zatím se tam teda neobjevila žádná krev ani smrt. Pokud se vám ale začne protivit blondýnka, tak si určitě jednou představíte jak ji přísavky rozdrásají. Dívka se nějakou záhadou dostane do údajně zapečetěného pokoje, vypadne z knihovny fotka a díl končí s otázkou: "Jak si se sem dostala?"
Anime je napráskaný bishíkama, takže pokud vám nevadí harém (ano, opět jsem si vybrala to, co zrovna nemusím) a chcete si utírat poslintané klávesnice, nebo cokoliv pod sebou budete mít nad bishíkama nejspíš sáhnete dobře. První díl vypadal celkem slušně. Bylo to celkem i napínavé, takže dalších pár dílů určitě zkouknu. Ovšem pokud vás odrazují upířiny, harémovky a trošku nahlouplé hrdinky (bože, jak kdybych viděla sebe:D) tak to zkuste, ale spíš vás to nepotěší.
Já budu čekat co se z toho vyklube a potom dám určitě vědět!:)

Budu koukat dál? ANO

Usui je bůh! Křičte paprika!

16. září 2013 v 19:01

Jó tak jsem se neudržela a o víkendu to zkoukla po čtvrté. Dokoukala jsem K-On!! a pak prostě zapla Kaichou s tím, že se na to po pár měsících kouknu. Přísahám, že nejdřív po Vánocích to udělám znova:D Usui je prostě super bůh a momentálně se dostávám z fan deprese, kterou způsobuje končící manga (kterou stejně co nejdřív znovu přečtu). Někdo viděl několikrát seriál Přátele, já se prostě držím Kaichou:D

Momentálně mám rozkoukaný Canaan a nějak tomu nemůžu přijít na chuť. Nojó, opět jsem chtěla zkusit něco co nemá zrovna nejlepší recenze abych pak nadávala na to jak jsem blbá. Kill me.

Doneste mi někdo vodu nebo sebou švihnu!

Ve škole je toho na mě po praxi nějak moc. Angličtina takovej problém nebude, ale zítřejší test z němčiny na 7 lekcí? Hahahaha, někdo si ze mě asi dělá srandu.

Žijte blaze! Shinari

Shinari - Otázky a odpovědi

11. září 2013 v 20:39
Nemám tu o sobě napsané nic konkrétního tak mě napadlo sepsat takový článek, kde budu odpovídat na otázky. Třeba k vám budu mít nějak blíž nebo já nevím:D


Začnu s takový nějakým základem.

1. Jak se jmenuji?
Své jméno moc nemusím. Jmenuji se Simona, vraždila bych když mi tak někdo řekne, ale vadí mi i taková ta zdrobnělina Simonka. Nejčastěji mi říkají Simča.

2. Kolik mi je let?
Dnešním dnem mi je 6069 dní. To jest 16 let a pár měsíců.

3. Kolik měřím?
162cm a nevadilo by mi být o pár centimetrů větší.

4. Jakou studuji školu?
Ekonomickou.

5. Co mě baví kromě anime?
Číst mangu. Haha, dělám si srandu:D Ráda fotím Albertem (to jest moje zrcadlovka, kterou už budu mít téměř rok)

Chci spá-Zzzzz

9. září 2013 v 20:29

Jak mě udělat ospalou 24/7 deset měsíců v kuse? Držte mě u anime do dvou do rána, buďte v 5:15 a posílejte do ústavu co si říká škola. Ne vážně, s tímhle přístupem se odrovnám do pár týdnů, ale vloni mi to vydrželo celkem dlouho.

Tenhle týden máme praxe a říkám vám, že sehnat v Brně praxi je o hubu. Ale našla sém! Lidi fájn, vzdálenost fájn. Všechno šlape.


Zkoukla jsem Rosario to vampire. What the-?! Nenene, na druhou sérii nemám koule. Můj mozek utrpěl újmu už v té první. Víte, ty momenty jako:
"Moka-san" "Tsukune" "Moka-san" "Tsukune"
a až otravná, hnusná, zlá, tupá (fajn, už se klidním) čarodějka a její desu udělají své. Nikdy víc a může v tom bejt upírů kolik chce.

Teď mám rozkoukanou druhou sérku K-On a nevím. Anime podobnýho typu mám celkem ráda. Trošku mi to připomíná základku, takže se na to ráda podívám. Nemusím u toho moc přemýšlet, animace je pěkná tak proč né, že?

Jak se vám vstává do školy? Co máte právě rozkoukaného:)
Shinari