Dýchám

23. srpna 2013 v 23:50 |  Informace

Jsem zpět a žiju! Okay, nebudu vám lhát. Jsem doma od neděle, ale vůbec se mi nechtělo sem napsat.


Uškrťte mě za to!

Z hlavy už jsem prvotní záchvat při FMAB nějak dostala a byl čas rozkoukat něco jinýho! Řekla jsem sestře o libovolný číslo a tím mi vylosovala anime, na který jsem se koukla jako první. Fájn. Prostě jsem jela v autě a nemohla se rozhodnout dřív. Padlo to na Mayo Chiki. Prosím vás. Omlaťte mi o hlavu všechno co je těžký! Je pár věcí, který prostě nevyhledávám. Mezi něma jsou harémovky, který můžou být narvaný bishíkama, ale i tak mě prostě nebudou bavit a pak ecchi. What the fuck is wrong with me?! Ano, sáhla jsem po kousku, který obsahovalo obě tyto ehm témata?

Fuck everything!

Ono by to bylo nádherný. Kresba úžasná, Konoe byla super ale! Harém + Ecchi = why me. Prostě jsem to nejspíš přehlídla. Okáy, ecchi ještě nějak zvládnu, ale harém? Nenenenenenene. Ale když tyhle prvky z toho anime odděláte, tak je to vlastně fajn série, kterou dáte za jedno odpoledne.


Jó a to mi jednou takhle hráblo a řekla jsem si, že bych zkusila cosplay. Strašně mě to láká a za zkoušku to snad stojí ne? Zatím je rozmýšlím mezi třema, takže si to nechám projít hlavou a uvidíme.

Mám chuť si pustit

Kaichou wa maid sama. Už po několikáté. Ani nepočítám kolikrát jsem přečetla mangu. Prostě to zbožňuju a zpříjemnit si den Usuim? Klidně nahned!


Jó a rozkoukala jsem Durararu a příjde mi to jako jedno velký WTF?! Jsem zatím na začátku a absolutně nechápu o co tam jde. Přiznám se, že jsem to rozkoukala čistě kvůli Shizuovi. Takhle super vypadající blonďák? Musela jsem prostě zapnout! (Stejně jako jsem rozečetla Dengeki daisy nebo jsem viděla Earl and fairy, K a Kaichou)

Doufám, že všichni žijete v míru a lásce. Wait, nevím co valím za blbosti! Chce se mi spát.
Dobrou noc!
Shinari
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama