Duben 2013

#1 How to draw - Chibi ANBU Kakashi

13. dubna 2013 v 10:26 | Shinari |  How to draw
A tak jsem objevila v Kvídovi (můj ntb) Paint tool sai, kterej se mi v jedné složce válel už od léta a po sérii nepovedených pokusů se stínováním ho tam nechala ležet ladem.
Chibíci mi jdou zatím víc, ale stejně to stále není ono. No, na můj druhej pokus po půl roce se Kakashi celkem vyvedl. Na to, že jsem k němu měla jen touchpad z noťásu:D Udělala jsem z něj takový ten "How to draw" tutoriál, ale vlastně mi šlo jen o to si tu cestu nějak zdokumentovat.
Při kreslení mi pomáhal obrázek z layoutu, který jsem vytvořila [tady]. Takže Kakashi není nijak obkreslenej a ani upravenej podle sebe. Ty plechy na rukách a nohách jsem mu radši ani nedávala, už tak jsem se dost vztekala u těch jeho vlasů:D Co myslíte, mám se dál pokoušet kreslit a něco i zveřejňovat?:)
Pod perexem najdete tutoriál~

#Recenze - Fate/Zero

9. dubna 2013 v 21:44 | Shinari |  Recenze - Anime

Název:Fate/Zero
Rok vydání:2011 - 2012
Počet epizod:13 + 12
Hodnocení:4/5

#01 Layout - Kakashi Hatake

7. dubna 2013 v 21:54 | Shinari |  Grafika

Dobrý večer! Přiznávám, že jsem chtěla dokoukat F/T, ale v hlavě se mi objevil layout a já musela tvořit. ANBU Kakashi je nehorázně úžasnej (to on je ale vždycky) a já ho strčila do téhle příšery. Meh, celkem mi chybí ty časy na grafickým blogu, kterej je úž pár měsíců mimo provoz. Okay, ke stažení ho dávat nebudu, jen kdyby ho někdo chtěl tak si napište váš email do komentářů a domluvíme se na případným nastavení:)
Shinari

#7.4 2013

7. dubna 2013 v 14:06 | Shinari |  Odpad

Dobré odpoledne^^ Jen takovej malej výkec o tom, co se děje. Zároveň upozorňuju, že článek bude obsahovat jednoho perverzního mimozemskýho stalkera ze země feromony.

Nebuďte nemocní

pokud zrovna nechcete dopisovat miliony sešítů a látek na které nejlíp v den návratu do ústavu máte psát test. Ano, děkuji za nádhernou čtvrtletku z matematiky. Na poslední učivo jsem tam nebyla, ale to je myslím i tak jedno - nepochopila bych to. Ale yep, napsala jsem to za 4! Na to, že jsem pomalu nevěděla o co jde a jeden úkol jsem vypočítala z hlavy a napsala jen výsledky - taky se potom nepočítal - tak fajn. V ekonomii nám nasolil taky moc pěknej testík, kterej jsem musela opsat od spolusedící, protože odpisy mi v tu chvíli opravdu nic neříkaly.

#01 Layout blogu - Rin Okumura

1. dubna 2013 v 0:46 Layouty

Dobré ráno Vážení. Počítejme tohle jako první layout. Ten úplně první pomyslně vymažeme jako by tu vůbec nebyl, protože se na něj nedalo koukat, tenhle už je o něco koukatelnější. Mého oblíbence Rina jsem si prosím vypůjčila přesně zde a tohle berte jako takový ten zdroj. Tvorba zabrala kolem půl hodiny nepočítám-li přestávky, které jsem se snažila omezovat.

Což mi připomíná. Konečně tento blog nějak rozjíždím, takže snad už dnes dopoledne, kdy se budu schovávat v bezpečném atomovém krytu něco přidám:)